liderzy dywizji

Dywizja kompleksowo ubezpieczająca firmy handlowe, produkcyjne i usługowe.

Grzegorz Szwejser

Moim celem zawodowym jest łączenie działalności brokerskiej z funkcjami społecznymi. Misją firmy jest pomaganie przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu.

+

Grzegorz Szwejser

607-078-116 gszwejser@aspergo.pl

Lider dywizji biznesowej

Dywizja specjalizująca się w ubezpieczaniu Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Maciej Jakubowski

Od 15 lat pracuję z Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Moim celem zawodowym jest stworzenie organizacji, której ufają Klienci, Ubezpieczyciele traktują po partnersku a konkurencja się obawia.

+

Maciej Jakubowski

600-342-112 mjakubowski@aspergo.pl

Lider dywizji samorządowej

Dywizja dedykowana firmom odpowiedzialnym za realizację inwestycji budowlanych.

Michał Michnowicz

Jestem aktywnym brokerem tworzącym rozwiązania jakich potrzebują moi Klienci. Negocjacje z zakładami ubezpieczeniowymi opierają się na relacjach długoterminowych, uczciwości i otwartości.

+

Michał Michnowicz

605-607-680 mmichnowicz@aspergo.pl

Lider dywizji budowlanej

zespoły

Zespół ds. gwarancji ubezpieczeniowych

Konsekwentnie poszukują nowych rozwiązań, z zaangażowaniem analizują zebrane dane i krytycznie podchodzą do każdej ze spraw. Dokładają wszelkich starań, żeby zagwarantować klientowi możliwość zawarcia kontraktu.

Dawid Romański

W Aspergo pracuję od 9 lat. Zawodowo moją pasją są gwarancje i ubezpieczenia kontraktowe. W pracy liczy się dla mnie odpowiedzialność i skuteczność.

+

Dawid Romański

889-692-305 dromanski@aspergo.pl

Dorota Lipowiecka

W pracy z klientem najbardziej cenię sobie zrozumienie, szacunek dla drugiej osoby i jasne sytuacje. Moją supermocą jest spokój nawet w ekstremalnie stresujących sytuacjach.

+

Dorota Lipowiecka

570-455-695 dlipowiecka@aspergo.pl

Wiesław Opałka

W branży ubezpieczeń pracuję od 26 lat. Moja specjalizacja to ubezpieczenia finansowe. Na co dzień w pracy liczy się dla mnie partnerstwo.

+

Wiesław Opałka

603-919-636 wopalka@aspergo.pl

Patrycja Rusin

W wymagających okolicznościach zawodowych kluczowe są dla mnie opanowanie i spokój. Najbardziej motywują mnie nowe wyzwania, a sukces to efekt ciężkiej pracy.

+

Patrycja Rusin

533-314-620  prusin@aspergo.pl

Przemysław Bożek

Stała obserwacja rynku jest niezbędna w naszej branży. Wiem, że wykonałem dobrą pracę kiedy czuję satysfakcję z włożonego wysiłku. Angażuję się w 100% we wszystko co robię.

+

Przemysław Bożek

537-606-657 pbozek@aspergo.pl

Zespół ds. identyfikacji ryzyka i likwidacji szkód

Stawiają na bezpośredni kontakt z klientem i szybkie, zdecydowane reakcje. Ich wieloletnie doświadczenie w branży to pewność, że zadbają o każdą zgłoszoną sprawę.

Sabina Rerutko

Specjalizuję się w likwidacji szkód i ocenie ryzyka. Skuteczne działanie to poprowadzenie sprawy tak, aby klient czuł się zaopiekowany, wiedział że jesteśmy po jego stronie i mówimy jego językiem.

+

Sabina Rerutko

513-099-631 srerutko@aspergo.pl

Artur Fultyn

Zawodowo moja pasja to likwidacja szkód z OC. Mam dobrą intuicję i łatwo nawiązuję kontakty. Wiem, że dobrze wykonałem pracę, kiedy zostały zaspokojone potrzeby Klienta.

+

Artur Fultyn

570-063-433 afultyn@aspergo.pl

Ewelina Korczek

Angażuję się w powierzone mi zadania, w pracę zespołową i w kontakty z Klientami. Ekspercka wiedza jest dla mnie czymś, na co pracuje się całe życie zawodowe.

+

Ewelina Korczek

531-555-796 ekorczek@aspergo.pl

Zespół ds. ubezpieczeń osobowych

Anna Gutkowska

W pracy liczą się dla mnie możliwość rozwoju oraz współpraca miedzy zespołami. Cenię sobie możliwość pracy z klientami biznesowymi jak i JST. Specjalizuję się w ubezpieczeniach osobowych pracowników.

+

Anna Gutkowska

533-314-960 agutkowska@aspergo.pl

Zespół ds. ubezpieczeń majątkowych

Wewnętrzna różnorodność zespołu i wielość kompetencji pozwalają im doskonale zrozumieć potrzeby klienta i dopasować do nich najlepsze rozwiązania.

Zbigniew Nytko

Moja specjalizacja to ubezpieczenia majątkowe i odpowiedzialności cywilnej. Ekspercka wiedza pozwala na zaproponowanie klientowi indywidualnych działań i rozwiązań "skrojonych" na jego potrzeby.

+

Zbigniew Nytko

533-410-624 znytko@aspergo.pl

Katarzyna Klimek

W Aspergo pracuję od 11 lat. Zawodowo czuję się spełniona, kiedy widzę efekty pracy. W wymagających okolicznościach zawodowych kluczowe są profesjonalizm i doświadczenie.

+

Katarzyna Klimek

533-314-630 kklimek@aspergo.pl

Igor Tasior

Moja specjalizacja to ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenia kontraktów oraz odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Pracując najlepiej czuję się przy negocjacjach.

+

Igor Tasior

533-314-640 itasior@aspergo.pl

Alicja Balcerzak

Moja specjalizacja to ubezpieczenia majątkowe oraz komunikacyjne. W pracy z klientem najważniejsze są słowność, uczciwość i zaangażowanie obu stron.

+

Alicja Balcerzak

537-606-541 abalcerzak@aspergo.pl

Zespół ds. ubezpieczeń należności

Przemysław Rzucidło

W branży ubezpieczeń działam od 22 lat. Negocjacje z zakładami to moja codzienność. W pracy z klientem najbardziej cenię sobie dobre relacje.

+

Przemysław Rzucidło

602-101-101 przucidlo@aspergo.pl

Lider zespołu ds. ubezpieczeń należności

Zespół ds. ubezpieczeń flotowych

Dynamiczny, młody i ambitny zespół brokerów. Kompetencje, które zdobyli w połączeniu z ich świeżym spojrzeniem, pozwalają wypracować nieszablonowe, często innowacyjne rozwiązania.

Tomasz Szwejser

W pracy odpowiadam za ubezpieczenia komunikacyjne, floty i OCP. Moją supermocą jest dobra organizacja. W dążeniu do celu idę powoli i zdecydowanie.

+

Tomasz Szwejser

530-972-076 tszwejser@aspergo.pl

Jakub Jaroszyński

Sukces motywuje mnie do dalszego działania. W pracy odpowiadam za kompleksową obsługę klientów w zakresie ubezpieczenia flot i ubezpieczeń transportowych. W dążeniu do celu pomaga mi samodyscyplina.

+

Jakub Jaroszyński

533-410-676 jjaroszynski@aspergo.pl

Zespół ds. pozyskiwania klientów kluczowych

Izabela Gołąb

Moja specjalizacja to pozyskiwanie nowych klientów. W pracy liczy się dla mnie atmosfera i rozwój. Moimi supermocami są empatia, wytrwałość, wyrozumiałość.

+

Izabela Gołąb

607-427-538 igolab@aspergo.pl

Współpraca brokerska

Dzięki unikalnym specjalizacjom, działaniu na terenie kilku województw oraz wspólnej pracy z Zespołami, są w stanie zapewnić swoim klientom dopasowaną ofertę, łatwość kontaktu i profesjonalność obsługi.

Lidia Nytko

W branży ubezpieczeń pracuję od 25 lat. Wyzwania są wyjściem ze strefy komfortu, ale są konieczne, jeżeli zależy nam na rozwoju.

+

Lidia Nytko

697-889-395 lnytko@aspergo.pl

Paweł Smutniak

W kontakcie z klientem staram się dopasować do niego i zaskoczyć dobrze dobranymi rozwiązaniami. Śledzenie trendów w branży jest dla mnie ważne - trzeba być na bieżąco ze zmianami.

+

Paweł Smutniak

601-428-723 psmutniak@aspergo.pl

Małgorzata Łapczyńska

Moją specjalizacją są ubezpieczenia majątkowe oraz housing. Stała obserwacja rynku daje nowe perspektywy i motywuje do działania. W pracy stawiam na precyzyjne formułowanie myśli i uważne słuchanie.

+

Małgorzata Łapczyńska

509-330-811 mlapczynska@aspergo.pl

Katarzyna Koroszec

Od 20 lat pomagam moim klientom tworzyć ubezpieczenia szyte na miarę. Szeroka wiedza techniczna pozwala mi sprawnie obsługiwać muzea i galerie oraz klientów z branży papierniczej i budowlanej.

+

Katarzyna Koroszec

509-693-006 kkoroszec@aspergo.pl

Paweł Kopeć

W kontakcie z klientem buduję relacje oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Stała obserwacja rynku pozwala mi efektywniej wykonywać swoją pracę. Sukces jest dla mnie bodźcem do działania.

+

Paweł Kopeć

519-170-565 pkopec@aspergo.pl

Zespół ds. administracji i rozliczeń

Kinga Ziąbka

Lubię podejmować wyzwania. Jestem odpowiedzialna, samodzielna i zorganizowana. Stała obserwacja rynku umożliwia reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów.

+

Kinga Ziąbka

531-712-616 kziabka@aspergo.pl

Anna Szwejser

Sukces to dla mnie zwieńczenie ciężkiej pracy i ogromna satysfakcja. Jestem asertywna, szczera, obiektywna. Najlepiej czuję się pracując przy odwołaniach od decyzji TU.

+

Anna Szwejser

530-970-801 aszwejser@aspergo.pl

Oddział Chorzów

Zdobywane przez lata szerokie doświadczenia w pracy nad ubezpieczaniem Jednostek Samorządu Terytorialnego, housingiem oraz ubezpieczeniami osobowymi pozwalają na kompleksowe wsparcie klientów w regionie.

Tomasz Szajbe

W branży ubezpieczeniowej pracuję od 25 lat. Moją specjalizacją są ubezpieczenia majątkowe. W pracy najbardziej liczy się dla mnie efekt i dobry kontakt z klientem.

+

Tomasz Szajbe

533-404-101 chorzow@aspergo.pl

Dyrektor oddziału Chorzów

Janusz Dyczka

W branży ubezpieczeń działam już od 25 lat. Moja specjalizacja to analizy, opracowywanie programów ochronnych. W kontakcie z klientem dokładam wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania.

+

Janusz Dyczka

500-250-370 chorzow@aspergo.pl

Stanisław Dudek

Do pracy motywuje mnie satysfakcja klienta. W wymagających okolicznościach zawodowych kluczowe dla mnie jest zrozumienie jego potrzeb. W pracy zawsze angażuję się w wykonywane zadania.

+

Stanisław Dudek

606-685-182 chorzow@aspergo.pl