dywizja samorządowa

Dywizja Samorządowa to obecnie ponad 100 zabezpieczonych samorządów oraz gromadzona przez lata wiedza, dotycząca potrzeb Jednostek Samorządu Terytorialnego. Wieloletnia współpraca z powiatami, gminami, spółkami miejskimi czy komendami straży pożarnej pozwoliła nam zrozumieć pełne spektrum wyzwań stojących przed JST. Nasza specjalność to tworzenie dla nich kompleksowych rozwiązań uwzględniających ich indywidualność. Aspergo zawsze stoi po stronie JST i reprezentuje ją w kontakcie z zakładami ubezpieczeń. Bezpośredni kontakt z brokerami, szkolenia, które prowadzimy oraz stałe doradztwo dają Państwu pewność i pełne poczucie bezpieczeństwa.

dlaczego Aspergo?

 • Grupy zakupowe

  Wdrażane przez nas niestandardowe i autorskie rozwiązania takie jak łączenie gmin w grupy zakupowe, dają klientom dodatkowe możliwości. Procedura wyboru Ubezpieczycieli dla Grup Zakupowych Gmin to nasz autorski projekt kontynuowany od blisko 10 lat.

 • Specjalizacja w tematach JST

  Dywizja samorządowa to przede wszystkim doświadczenie w obsłudze podmiotów publicznych - powiatów, gmin, komend PSP czy spółek miejskich.

 • Skuteczne działanie

  99% postępowań przetargowych na wybór Ubezpieczyciela dla Samorządów jest rozstrzygane w pierwszym terminie.

 • Dedykowane projekty

  Od 2018 roku dokonaliśmy wyboru Ubezpieczyciela instalacji OZE dla Samorządów w ramach projektów parasolowych o wartości ponad 300 mln zł.

 • Wieloletnie relacje

  14 lat temu ubezpieczyliśmy pierwszą gminę, która współpracuje z nami do dziś. Dzięki eksperckiej wiedzy i kompleksowej obsłudze pozyskaliśmy zaufanie i możliwość reprezentowania ponad 100 gmin.

 • Oddziały blisko klientów

  Lokalizacja biur w trzech miastach - Kraków, Tarnów i Chorzów - pozwala nam na szybki i bezpośredni kontakt z klientem.

 • Dzielimy się wiedzą

  W trakcie współpracy chętnie dzielimy się wiedzą poprzez szkolenia i doradztwo oraz głęboko angażujemy się w pomoc. Współpracujemy aktywnie z Małopolskim Instytutem Samorządu Terytorialnego i Administracji.

 • Polisa OC brokera - 24 miliony złotych

  Jesteśmy w gronie zaledwie 1% brokerów w skali Polski posiadających polisę ponad kwoty wymagane przepisami o obowiązkowym ubezpieczeniu brokera ubezpieczeniowego, co daje naszym klientom dodatkowe zabezpieczenie.

referencje

 • Dębno dzięki współpracy z Aspergo jest współuczestnikiem Grupy Zakupowej Gmin na ubezpieczenia. Polecamy Aspergo jako sprawdzonego brokera.
 • Dziś możemy potwierdzić, że nasza decyzja była właściwa, jak również możemy polecić usługi doradcze i konsultingowe realizowane przez Aspergo.
 • Brokerzy okazali się wysokiej klasy specjalistami, którzy wdrożyli kompleksowy program ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej podmiotów leczniczych i komunikacji.
 • Grupa zakupowa: Szybko i niezawodnie reagują na każdy wniosek o pomoc, uczestniczą w procesach likwidacji szkód, dzięki czemu ciężar procedur jest całkowicie po stronie Kancelarii.
 • Podczas wieloletniej współpracy mieliśmy okazję docenić wsparcie pracowników Aspergo w aranżowaniu profesjonalnej ochrony ubezpieczeniowej oraz w likwidacji szkód.

opiekun dywizji

Jako członek Zarządu Aspergo i lider dywizji samorządowej staram się spełniać stawiane przede mną oczekiwania - dawać wędkę, a nie rybę. Od 15 lat pracuję z Jednostkami Samorządu Terytorialnego. Moim celem zawodowym jest stworzenie organizacji, której ufają Klienci, którą Ubezpieczyciele traktują po partnersku, i której obawia się konkurencja. W pracy kieruję się uczciwym podejściem do Klienta - najważniejsze jest dla mnie dotrzymywanie danego słowa.

Maciej Jakubowski

Lider dywizji samorządowej

Maciej Jakubowski
Dywizja Biznesowa
Dywizja Budowlana