dywizja biznesowa

Od lat skutecznie wspieramy przedsiębiorców, kompleksowo zabezpieczając ich firmy oraz inwestycje. Skupienie na potrzebach firm produkcyjnych, usługowych i handlowych, oraz tych o nietypowym charakterze działalności pozwala na stworzenie najbardziej korzystnych rozwiązań dla klienta. W biznesie kluczowe jest tempo pracy i szybkość reakcji. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom zapewniamy ciągłość działania przedsiębiorstwa przy każdym napotkanym wyzwaniu. 15 lat pracy z polskimi przedsiębiorstwami to pewność, że ubezpieczenie Państwa firmy jest w kompetentnych rękach.

dlaczego Aspergo?

 • Przejrzysty model współpracy

  Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczny model współpracy - zaczynając od audytu i analizy potrzeb klienta naszego klienta, przez poszukiwanie ofert, po wdrożenia i likwidację szkód.

 • Specjalizacja w ubezpieczeniach biznesu

  Dywizja biznesowa to przede wszystkim doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw, obejmujące ubezpieczenia mienia, odpowiedzialności cywilnej, pojazdów, pracowników czy zarządów.

 • Skuteczność działania

  W ciągu 15 lat pracy udało nam się zabezpieczyć ponad 1 000 przedsiębiorstw. Ilość skutecznie zlikwidowanych przy tym szkód to więcej niż 2 500.

 • Oferta szyta na miarę

  Naszych klientów wspiera zespół ponad 30 specjalistów o różnorodnym wykształceniu, umiejętnościach i doświadczeniu, co pozwala precyzyjnie określić i skutecznie dobrać ofertę dopasowaną do potrzeb firmy.

 • Otwarcie na zmiany

  Biznes to zmiana. Dzięki stałej obserwacji rynku jesteśmy na bieżąco ze zmianami z dziedziny prawa i ubezpieczeń i nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi dotyczącymi biznesu.

 • Polisa OC brokera - 24 miliny złotych

  Jesteśmy w gronie zaledwie 1% brokerów w skali Polski posiadających polisę ponad kwoty wymagane przepisami o obowiązkowym ubezpieczeniu brokera, co daje naszym klientom realne zabezpieczenie naszej współpracy.

referencje

 • Od kilkunastu lat ASPERGO dostarcza nam profesjonalny i konkurencyjny program ochrony ubezpieczeniowej.
 • Kancelaria Brokerska Aspergo to partner znający specyfikę naszej branży. Rezultatem jego skuteczności było zaoferowanie najlepszych warunków ubezpieczenia.
 • Broker umożliwił nam ubezpieczenie kompleksowo całego majątku, w jednym terminie i na jednolitych zasadach.
 • Od kilku lat ASPERGO zapewnia nam dostęp do ochrony ubezpieczeniowej dla tak wymagającej branży jak nasza.
 • Od roku 2021 współpracujemy z Aspergo, powierzając im dobór i przygotowanie ofert w zakresie kompleksowego ubezpieczenia mienia i odpowiedzialności cywilnej.
 • Możemy polecić Aspergo wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy oczekują rzetelnej porady i odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu ubezpieczenia firmy. Współpracujemy od 2010r.
 • Rezultatem zaangażowania i skuteczności działań w negocjacjach jest kompleksowy program ubezpieczenia z szerokim zakresem ochrony, atrakcyjną składką i oszczędność naszego czasu.
 • Ich konsekwentna praca i wysokiej jakości obsługa dała nam pewność, że to godny zaufania partner.

opiekun dywizji

Jestem prezesem firmy Aspergo, w branży ubezpieczeń działam od 22 lat. Moim celem zawodowym jest łączenie działalności brokerskiej z funkcjami społecznymi. Rozwój firmy jest koniecznością ale też wyzwaniem, przygodą. Misją firmy jest pomaganie przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. W pracy kieruję się jasnymi zasadami. Moje szerokie doświadczenie pomaga mi zarówno w kontekście merytorycznym jak i w kontekście budowania relacji biznesowych.

Grzegorz Szwejser

Lider dywizji biznesowej

Grzegorz Szwejser
Dywizja Samorządowa
Dywizja Budowlana